11 listopada 2023

Ślubowanie to tradycja i wielka uroczystość w naszej szkole.

Bohaterami dnia i aktorami byli uczniowie klas: Ia, Ib i Ic. W udekorowanej sali, ubrani w galowe stroje, zajęli honorowe miejsca na scenie. Mimo tremy i zdenerwowania pięknie recytowali swoje role. W przedstawieniu brali również udział¸ uczniowie klasy IV a i IV b.
Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna – Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Za pomocą czarodziejskiego ołówka uczyniła to Pani Dyrektor Justyna Nowaczek. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia uczniowie otrzymali birety, dyplomy i kuferki z pomocami do zajęć dydaktycznych.

Dzień pełen wrażeń i emocji zakończył wspólny poczęstunek.

Uczniom klas pierwszych życzymy, by nauka była magiczną podróżą do świata wiedzy i przygód, szkoła miejscem do poznania nowych kolegów i koleżanek, a każda lekcja uczyła czegoś nowego.

Powodzenia!