Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA (GWKS Ajsedora), założony w marcu 2014 r. to profesjonalny klub sportowy wpisany do ewidencji warszawskich klubów sportowych, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy, specjalizujący się w szkoleniu zawodniczek w gimnastyce artystycznej. Licencja klubowa GWKS Ajsedora została wydana przez Polski Związek Gimnastyczny. GWKS Ajsedora to stowarzyszenie „non profit” finansowane ze składek członkowskich, społecznej pracy członków, darowizn oraz dotacji. Zasady funkcjonowania naszego klubu ujęte są w Statucie Stowarzyszenia (zakładka dokumenty) zaakceptowany przez Biuro Sportu i Rekreacji Miasta Stołecznego Warszawy. Siedziba klubu jest w Warszawie.

Jesteśmy klubem sportowym prowadzącym zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dziewczynek w wieku od 4 do 12 lat na Gocławiu oraz w Śródmieściu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną międzynarodową kadrę trenerską.

Staram się aby GWKS Ajsedora był klubem, gdzie liczy się innowacyjność, profesjonalizm. Dbamy o to aby w naszym klubie tradycja łączyła się z nowoczesnością.

Celem klubu jest rozwój, podnoszenie sprawności fizycznej i dążenie do doskonałości. Miejsce u nas znajdą zarówno doświadczone zawodniczki jak i początkujące pasjonatki tego pięknego sportu. Radość, jaką dziewczynki czerpią z treningów jest jedyna w swoim rodzaju. Treningi pozwalają na zarówno rozwój ciała, koordynacji, motoryki i gracji, jak i umysłu i charakteru.

Gimnastyka artystyczna jest jedną z najpiękniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych i jednocześnie jedną z trudniejszych. Jest sportem pełnym wdzięku i piękna, ale też wymagającym zaangażowania i poświęcenia. Gimnastyka artystyczna to jedna z najbardziej ogólnorozwojowych dyscyplin sportu dla dziewczynek. Jest podstawą nie tylko dla innych dyscyplin sportowych, ale i tańca. Pozytywnie wpływa na motorykę i ogólną koordynację. To także umiejętności społeczne takie jak autoprezentacja, współpraca i współzawodnictwo, umiejętność komunikowania się z koleżankami w różnym wieku i różnych narodowości. Empatia i wzajemne wparcie, a co za tym idzie piękne przyjaźnie między zawodniczkami. To ciekawy sport zawiera elementy gimnastyczne, taneczne, baletowe i akrobatyczne. Jest też ciągłym wyzwaniem gdyż wymaga opanowania kolejno coraz to nowego przyboru: skakanka, obręcz, piłka, maczugi, wstążka.

Gimnastyka artystyczna może sprawić, że sport - treningi, zawody, pokazy, fair play, koleżanki i obozy staną się sposobem na życie Twojego dziecka!

Zapraszamy na nasze zajęcia!

- pierwsze zajęcia gratis!

Klub jest realizatorem programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "KLUB 2017" w zakresie upowszechniania gimnastyki artystycznej wśród dzieci i młodzieży