SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

w Warszawie

Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-7 lat oraz 8-11 lat.

Zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla najmłodszych adeptów figur gimnastycznych i ewolucji akrobatycznych. Wciąż są wolne miejsca dla chętnych dzieci w grupach trenera Piotra Stoczewskiego i Piotra Kulbickiego. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu według poniższego grafiku:

–  w każdy wtorek dla 6-7 latków w godz. 18:00 – 19:30,

–  w każdą środę dla 9-11 latków w godz. 17:15 – 18:45,

–  w każdy czwartek dla 8-10 latków w godz. 18:00 – 19:30.

Link do grafiku zajęć rekreacyjnych  –  grafik zajęć rekreacyjnych w roku szkolnym 2021/2022

 

Gdzie? – na sali gimnastycznej w Warszawie przy ul. 29 listopada 1.

Celem zajęć jest przygotowanie chłopców (w wieku 6-7 lat) do egzaminu kwalifikującego do naboru do klasy 1 o profilu gimnastycznym oraz dla wszystkich chętnych popularyzacja gimnastyki sportowej, zdrowego trybu życia, zabawa i usprawnianie poprzez ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie podstawowych cech motorycznych oraz sprawności ogólnej i specjalnej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: z trenerem Piotrem Stoczewskim – tel. 501 716 336 (zajęcia we wtorki lub czwartki) lub trenerem Piotrem Kulbickim – tel. 607 370 338 (zajęcia w środy). Na zajęciach ćwiczymy w stroju sportowym, na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych, obowiązkowo butelka wody (posiadamy dystrybutor filtrowanej wody, wodę można w każdej chwili uzupełnić).

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej – wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych 5 minut przed planowaną godziną zajęć – przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Każda osoba biorąca udział w zajęciach treningowych KS „Legia” powinna:

  • być członkiem KS „Legia” – złożyć wypełnioną deklarację członkowską klubu (link do pobrania: deklaracja członkowska),

  • dostarczyć trenerowi prowadzącemu zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania gimnastyki sportowej (może być od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej),

  • posiadać ubezpieczenie NNW uczestnika zajęć sportowych o charakterze gimnastycznym,

  • dostarczyć trenerowi wypełnione oświadczenie COVID-19 (link do pobrania: oświadczenie rodzica)

Z uwagi na lokalizację obiektu na terenie jednostki wojskowej oraz odrębne ustalenia i przepisy na sali gimnastycznej mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające obywatelstwo polskie.

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.