Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam - jak czytam". W naszej szkole miała ona charakter pikniku. Po dzwonku kończącym drugą lekcję, wszystkie klasy wyszły na boisko szkolne, by wspólnie czytać. Były kocyki, przekąski, a przede wszystkim dobra książka i wielkie święto słowa drukowanego.