Lorem ipsum dolor sit amet

Consectetur adipiscing

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Efficitur ante

Fusce sem tellus

18 czerwca 2024
Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego według następującego planu: 8.30 klasy ósme w sali gimnastycznej 9.00 klasy pierwsze i drugie w salach 10.00 klasy trzecie w sali gimnastycznej 11.00 klasy
16 czerwca 2024
GWKS Ajsedora, klub współpracujący z naszą szkołą zorganizował w minionym tygodniu Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 48 im. Adama Próchnika w gimnastyce artystycznej. Zaprezentowały się dziewczynki z klas 1-3. To były
09 czerwca 2024
W czwartek 6 czerwca wszystkie klasy naszej szkoły spotkały się na boisku szkolnym na wspólnym czytaniu wybranych przez siebie książek. Była to akcja promocji książki i czytania. Dopisała pogoda, a

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.